eg.kalchenko

Про себе

Всім привіт, Єгор з Галушкарні тут! ДМ і ко-адмін спільноти ДнД Полтава. Веду власний канал НРІшнаГалушкарня. Граю та воджу вже 5 років у себе в місті і на фестах. Веду діючий вестмарш "Магістрат Вільних Міст" у Полтаві. Системи: D&D 5e 2014 (основне), Cyberpunk Red, YK2. Стиль ведення - імпровізаційний, темне фентезі, наратив над оптимізацією.

Dnd 5е 2014 (силізована під жаннр гри) 18+ жорстокість ненормативна лексика насильство темне фентезі підходить новачкам демонічні видіння расова напруга